Геологія

Геологія, в загальному розумінні, — досить давня і складна наука. В цілому, вона вивчає всі земельні процеси, склад і структуру. Вона охоплює досить широку область знань і, тому, в ході розвитку, розділилася на безліч напрямків. Одним з таких є інженерна геологія. Вона спрямована на дослідження взаємодії геологічних середовищ (зокрема, ґрунту) з об’єктами, побудованими людиною.
Геология
Якщо мова йде про будівництво, то яким би великим або малим за масштабністю воно не було, починатися воно повинно саме з геології. Перш ніж закладати фундамент і навіть розраховувати те чи інше планування, потрібно знати, що там внизу, під землею і як це вплине на довговічність і міцність майбутньої конструкції. Тобто, потрібно дослідити фізичні та хімічні характеристики і процеси, що відбуваються в ґрунтових водах і в грунті на тій ділянці, де будуть виконуватись будівельні роботи. Не варто економити, а тим більше ігнорувати проведення геологічних вишукувань, так як в подальшому ви витратите набагато більше коштів на ліквідацію наслідків неправильної закладки фундаменту. Такими наслідками можуть бути тріщини у фундаменті, що в результаті утворює тріщини в стінах, перекіс вікон і дверей та багато іншого. Усунення причин зажадає чималу кількість часу і фінансових коштів. Тому краще всього їх запобігти.
Геологія
Для виконання такої роботи потрібні кваліфіковані геологи та інженери. Тому до вибору компанії треба підходити з усією серйозністю. Якщо ви хочете дійсно якісне виконання, зверніться до нашої фірми. Тут вам завжди запропонують найвигідніші умови і зроблять все геологічні етапи якісно.

В геологію ділянки, незалежно від мсштабів, входять наступні роботи:

 • буріння свердловин. Це невід’ємна частина етапу. Саме за допомогою свердловин можна взяти на аналіз проби ґрунтових вод і всіх шарів грунту;
 • лабораторні дослідження. Самий якісний і достовірний аналіз проводиться саме в спеціально обладнаних лабораторіях;
 • аналіз отриманих результатів та виклад їх у звітній формі. До звіту входять усі поради і рекомендації для будівельників при виконанні робіт. Наприклад, як побудувати дренажну систему або систему гідроізоляції, які матеріали краще застосовувати.

На терміни та обсяги аналізу можуть впливати кілька факторів:

 • масштаби будівництва. Для одноповерхового будинку або котеджу розмір робіт буде не надто великим. Буде досить пробурити 2-3 свердловини в різних місцях ділянки. У той же час, якщо це цілий житловий комплекс, багатоповерхівки, або великий по площі офісний або торговий центр, то обсяги, відповідно, зростають. При цьому, кількість свердловин збільшується. Схема буріння також змінюється. Крім того, потрібно погодження на проведення робіт, збір дозвільної документації.
 • проблемність ділянки. Ділянка, на якій планується забудова може знаходитися в такому місці, де навіть візуально простежуються деякі несприятливі умови. У таких випадках навіть дослідження для будівництва невеликого будиночка можуть вимагати додаткового часу і аналізів. Наприклад, якщо ділянка має великий кут схилу, додатково треба провести його розрахунок стійкості. У деяких випадках може виконуватися зондування.

Геологія
Слід сказати, що на цьому дослідженні економити не варто. Багато, хто хотів зменшити свої витрати на будівництво, зовсім відмовлялися від геологічних досліджень ділянки. В кінцевому результаті вже через кілька років їх будинки просідають, тріскаються, сиріють. Така ж ситуація і у тих, хто замовляв недорогі бригади, які не мають власних лабораторій та виконують всі розрахунки приблизно. До того ж витрачені на дослідження гроші зекономлять ваші фінанси на будівельні матеріали під час закладки фундаменту. Адже, добре знаючи грунт, можна підібрати саме ті матеріали, які найбільш оптимально підійдуть до неї. Вартість робіт у нашій компанії відповідає їх якості. Всі етапи виконуються із застосуванням нових методів, інструментів, з проведенням аналізів в обладнаних лабораторіях.

Кваліфікований аналіз від нашої компанії — це довговічність вашого будинку, і ваш спокій.

Comments (11)

 • Олександр
  13/03/2017 at 13:12 |

  Доброго дня. У селі (Кіровоградська область) хочемо збудувати церкву, проектувальникам необхідна геологія. Скажіть будь ласка скільки коштуватиме?

  • Ирина
   13/03/2017 at 13:13 |

   Доброго дня, Олександр. Вартість геології орієнтовно складає 10000 грн. Цим коштом буде проведений комплекс робіт, що включає в себе виїзд спеціалістів, буріння 2 свердловин глибиною 6 метрів, відбір грунту для аналізу у лабораторії та геологічний звіт. Термін виконання робіт — 3 тижні.

 • Руслан
  15/03/2017 at 08:40 |

  Добрий день! Будував приватний будинок, замовляли у Вас геологію, залишився дуже задоволений! Хлопці великі молодці, свою роботу виконали якісно, швидко та за невеликі гроші. Звіт з усіма висновками видали рівно через три тижні, отримав якісні рекомендації, які допомогли в подальшому будівництві. Дякую за виконану роботу, успіхів!

 • Андрій
  21/03/2017 at 11:41 |

  Доброго дня. Яка вартість та термін виконання геології для промислового об’єкту? Так як будемо добудовувати третій поверх, треба звіт про склад грунту. Ділянка знаходиться біля моря у м. Одесса.

  • Геодез
   21/03/2017 at 11:42 |

   Доброго дня, Андрій. Вартість геології ділянки складає 12000 грн.
   Включає в себе буріння 3-х свердловин до 8 метрів, відбір зразків грунту, лабораторний аналіз грунту, порід і грунтових вод.
   Тривалість виконання робіт — 3 тижні.
   В результаті Ви отримаєте інженерно-геологічний звіт про проведення досліджень на ділянці та рекомендації для подальшого будівництва фундаменту.

 • Василь
  27/04/2017 at 10:11 |

  Доброго дня. Необхідна геологія: 4 свердловини по 6 метрів для будівництва 2 трибун на 100 чоловік. Ділянка — футбольне поле у с. Бовщів, Івано-Франківська область. Розрахуйте будь ласка приблизну вартість таких послуг з ПДВ. Дякую.

  • Geodez
   27/04/2017 at 14:34 |

   Доброго дня, Василь. Вартість інженерно-геологічних вишукувань орієнтовно складає 14000 грн. У вартість включено:
   — виїзд спеціалістів на об’єкт
   — буріння 4-х свердловин по 6 м.
   — відбір зразків грунту
   — лабораторний аналіз грунту
   Орієнтовно через 3 тижні Ви отримаєте геологічний звіт, в якому вказано характеристику грунту на ділянці.

 • Костя
  10/05/2017 at 07:15 |

  Необхідно зробити просту геологію для фундамента. Будуємось біля Десни, Чернігівська область. Яка вартість геології? Скільки свердловин ви робите?

  • Geodez
   10/05/2017 at 14:14 |

   Доброго дня, Констянтин. Кількість свердловин розраховується індивідуально, згідно ДБН, виходячи з габаритів майбутньо будівлі, але не менше двох свердловин. Так, для будинку розміром 15х15 потрібно 4-ри свердловини. Глибина свердловин розраховується за принципом «5 метрів від нижньої точки фундаменту». Найбільш розповсюдженим є проведення буріння 2-3 сведловин по 6-8 метрів. Вартість таких вишукувань — 8500 грн. До вартості включено також лаборатрний аналіз зразків грунту і надання геологічного звіту з рекомендаціями по будівництву фундаменту.

 • сергій
  06/07/2017 at 14:08 |

  Доброго дня. Необхідна геологія в Вінницькі обл смт Турбів.куди можна скинути тех завдання щоб ві обрахували вартість?

  • Geodez
   07/07/2017 at 07:29 |

   Доброго дня, Сергій. Надсилайте на адресу info@geodez.com.ua.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.