Геодезія і топографія

Наша компанія пропонує великий спектр геодезичних послуг у будь-якому куточку нашої країни. Наші кваліфіковані геодезисти якісно і оперативно виконають геодезичні роботи будь-якої складності, використовуючи при цьому інноваційне технологічне оснащення, завдяки якому нададуть максимально точні дані про досліджувану ділянку.

Виконавча зйомка фундаментів

Геодезія — це наука, яка пов’язана з вимірами на поверхні землі і є цілим комплексом робіт, спрямованих на встановлення, відновлення та закріплення на території меж землекористування, а також проектування і планування ділянок. Геодезичні роботи особливо актуальні, коли необхідно провести певні операції з земельними ділянками такими, як купівля-продаж, оформлення дарчої, успадкування, зміна площі та інші.

Топографо-геодезичні роботи — це цілий комплекс робіт, серед яких можна виділити:

  • складання і розробка проектів відведення ділянки;
  • проведення кадастрових робіт;
  • винос і відновлення меж земельної ділянки.

Для отримання точних даних про рельєф і ситуацію на місцевості, інформації про наявних на ній будівель і споруд, а також даних, необхідних для проектування та проведення будівельних робіт різних об’єктів нерухомості проводитися топографія. Топографія — це комплекс робіт, під час яких вимірюються геометричні властивості об’єктів на досліджуваній ділянці. Як бачимо, геодезія і топографія дуже тісно пов’язані між собою. Топографія є одним з основних напрямків топографо-геодезичних робіт. Топографічні роботи спрямовані на вирішення питань щодо оформлення земельної ділянки, а також складання та поновлення топографічних карт. Топографічна карта є детальною картою місцевості, з допомогою якої можливе визначення планового і висотного положення точок. З її допомогою значно легше провести вимірювання відстаней і площі, які в натурі провести інколи дуже важко. Як бачимо, топографічні карти відіграють дуже важливу роль.

Топографія представляє собою роботи, спрямовані на вивчення геометричних і географічних елементів досліджуваної ділянки і створення топографічних карт за результатами, отриманими в ході проведення топографічної зйомки. Топозйомки проводять для проектування ландшафту, інженерно-геодезичних вишукувань і будівництва, а також реконструкції будівель, підземних і наземних споруд. Наша команда проведе всі необхідні топографічні роботи на вашій ділянці, надавши тільки найточніші дані. У нашій компанії працюють тільки найкращі геодезисти, які нададуть свої послуги якісно і в обумовлений термін.

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.