Геодезія - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

Тільки дослідження дна водойми за допомогою ехолота і складання професійної топографічної карти може допомогти в розумінні можливих способів освоєння водойми. Маючи достовірну топографічну карту дна водойми, можна чітко прорахувати комерційний прибуток від його освоєння.
Аерофотозйомка місцевості - це, мабуть, самий простий і доступний на сьогодні спосіб отримати максимально точну карту домовленої місцевості або скласти топографічний план, виявити місце пориву комунікацій або ліній електропередач, розрахувати найоптимальніші варіанти освоєння земельних ділянок і вирішити безліч інших завдань.
Геометричне нівелювання застосовують при складанні топографічних планів чи карт, профілів, перенесенні проекту забудови по висоті на місцевість.
Новий наділ землі неможливо одержати, якщо не дає згоду хоча б один з власників загальної земельної ділянки або кадастрова організація. Якщо ж всі згідні з тим, що буде проведено розподіл ділянки, тоді майбутній господар окремого земельного наділу може звертатися в геодезичну організацію, де і встановлять точну межу наділу. Такою організацією є наша. Тут вам, із знанням справи, проведуть будь-які геодезичні роботи, в тому числі і виділення земельної ділянки.
Геодезисти нашої компанії використовують у своїй практиці найсучасніші оптичні і електронні прилади, що забезпечують високий рівень вимірювань. Відповідно до відомчої Інструкції, середні квадратичні помилки не повинні перевищувати наступних значень.
Земля завжди цінувалась як товар. Щоб її продати чи купити треба знати чітку межу земельної ділянки. Виміряти вашу земельну ділянку, встановити межі на ній, оформити це все, і одержати відповідні документи, вам допоможе наша компанія і її кваліфіковані спеціалісти.
На протязі 1 місяця в цих інстанціях будуть вирішувати чи виділити земельну ділянку людині, яка подала заяву, чи ні. Якщо в органах самоуправління громадянин одержав згоду на виділення земельної ділянки, наступним кроком буде – розробка проекту її приватизації. В цьому вам зможе допомогти наша компанія і її висококваліфіковані спеціалісти з геодезії.
Взнати площу земельної ділянки – це важлива справа. Основою для підрахунку є результати підрахунку геодезичних обчислень. Якщо ви хочете продати свою земельну ділянку, і перед продажем хочете взнати її площу, ви можете замовити підрахунок площі земельної ділянки в нашій фірмі, і ми зробимо цю роботу, або будь-яку іншу геодезичну роботу, за короткий строк.

Геодезія є наукою, яка необхідна для забезпечення координатними даними землеустрою, гірничої справи, кадастру, будівництва і інших різних областей господарської діяльності. Так чи інакше геодезія безпосередньо пов'язана з вимірами, які можуть проводитися як на поверхні землі, так і під землею. Основою геодезії є вимірювання відстаней і кутів.

Під геодезією ділянки можна розуміти як топографічну зйомку, так і межування земельної ділянки. Геодезичні роботи на місцевості проводять переслідуючи різні цілі. Це і ландшафтний дизайн, оформлення землі, і проведення газу, а також будівництво нової будівлі або споруди. Ідеальним рішенням буде, якщо проведення геодезичних робіт надати геодезичній фірмі, яка у своєму штаті має кваліфікованих фахівців, що володіють спеціальними навичками і вміннями, це дозволить надалі уникнути неприємних ситуацій. Наприклад, від того наскільки якісно і грамотно проведені геодезичні роботи перед і під час будівництва будинку, залежить його надійність і довговічність. Фахівці нашої фірми володіють спеціальними навичками і вміннями, з допомогою яких надають якісні геодезичні послуги, а до кожного завдання підходять грамотно і з великою відповідальністю, не залежно від його складності.

У наш час без геодезичного плану місцевості, який є результатом геодезичних вимірювань, практично не обійтися. Кожен геодезичний план має свої певні характеристики, в залежності від типу зйомки. Зйомки бувають топографічними, виконавчими, кадастровими. Топографічна зйомка являє собою комплекс вимірювальних робіт, направлених на отримання максимально точної інформації про дану земельну ділянку, розміщених на ній будівлях і різних об'єктів. Вона буває великих і дрібних масштабів. Найчастіше, проводять топозйомку масштабу 1/500. За підсумками топозйомки складається топографічний план, який може бути представлений замовнику як на папері, так і в електронному вигляді. Виконавчу зйомку здійснюють для контролю за якістю винесення проекту в натуру по закінченні кожного етапу монтажно-будівельних робіт. Також по закінченні будівництва проводиться контрольно-виконавча зйомка, яка дозволяє простежити за якістю проведених будівельних робіт відповідно до проектної документації і для виявлення відхилень, допущених під час процесу проведення будівництва. Результати виконавчої зйомки відображають у виконавчій документації, яка так само може надаватися як на папері, так і в електронному вигляді. Не меншої уваги заслуговує і кадастрова зйомка. Її проводять якщо є потреба у внесенні уточнень або доповнень в державний земельний кадастр, а також для оформлення плану земельної ділянки. Така зйомка відображає точні межі ділянки і забезпечує правом на володіння конкретної земельної ділянки.

Як бачимо, геодезія - це широке поняття. Наша компанiя допоможе вам провести будь-які види геодезичних робіт якісно з наданням точних даних за короткий період часу.


Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 398

Питання і коментарі

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.