Геодезія

Геодезія є наукою, яка необхідна для забезпечення координатними даними землеустрою, гірничої справи, кадастру, будівництва і інших різних областей господарської діяльності. Так чи інакше геодезія безпосередньо пов’язана з вимірами, які можуть проводитися як на поверхні землі, так і під землею. Основою геодезії є вимірювання відстаней і кутів.

Геодезія

Під геодезією ділянки можна розуміти як топографічну зйомку, так і межування земельної ділянки. Геодезичні роботи на місцевості проводять переслідуючи різні цілі. Це і ландшафтний дизайн, оформлення землі, і проведення газу, а також будівництво нової будівлі або споруди. Ідеальним рішенням буде, якщо проведення геодезичних робіт надати геодезичній фірмі, яка у своєму штаті має кваліфікованих фахівців, що володіють спеціальними навичками і вміннями, це дозволить надалі уникнути неприємних ситуацій. Наприклад, від того наскільки якісно і грамотно проведені геодезичні роботи перед і під час будівництва будинку, залежить його надійність і довговічність. Фахівці нашої фірми володіють спеціальними навичками і вміннями, з допомогою яких надають якісні геодезичні послуги, а до кожного завдання підходять грамотно і з великою відповідальністю, не залежно від його складності.

У наш час без геодезичного плану місцевості, який є результатом геодезичних вимірювань, практично не обійтися. Кожен геодезичний план має свої певні характеристики, в залежності від типу зйомки. Зйомки бувають топографічними, виконавчими, кадастровими. Топографічна зйомка являє собою комплекс вимірювальних робіт, направлених на отримання максимально точної інформації про дану земельну ділянку, розміщених на ній будівлях і різних об’єктів. Вона буває великих і дрібних масштабів. Найчастіше, проводять топозйомку масштабу 1/500. За підсумками топозйомки складається топографічний план, який може бути представлений замовнику як на папері, так і в електронному вигляді. Виконавчу зйомку здійснюють для контролю за якістю винесення проекту в натуру по закінченні кожного етапу монтажно-будівельних робіт. Також по закінченні будівництва проводиться контрольно-виконавча зйомка, яка дозволяє простежити за якістю проведених будівельних робіт відповідно до проектної документації і для виявлення відхилень, допущених під час процесу проведення будівництва. Результати виконавчої зйомки відображають у виконавчій документації, яка так само може надаватися як на папері, так і в електронному вигляді. Не меншої уваги заслуговує і кадастрова зйомка. Її проводять якщо є потреба у внесенні уточнень або доповнень в державний земельний кадастр, а також для оформлення плану земельної ділянки. Така зйомка відображає точні межі ділянки і забезпечує правом на володіння конкретної земельної ділянки.

Як бачимо, геодезія — це широке поняття. Наша компанiя допоможе вам провести будь-які види геодезичних робіт якісно з наданням точних даних за короткий період часу.

Comments (2)

 • Анастасія
  01/03/2017 at 09:42 |

  Заплуталась у поняттях, геодезія і топозйомка, це одне і те ж?

  • Ирина
   01/03/2017 at 09:43 |

   Доброго дня, Анастасія. Під геодезією ділянки можна розуміти як топографічну зйомку, так і межування земельної ділянки. Найчастіше мають на увазі саме винесення меж ділянки, що передбачає фіксацію точок на місцевості згідно координат. Результатом виконання таких робіт є Акт винесення меж. Під час топографічної зйомки, спеціалісти визначають висотні і площинні координати рельєфу наділу і прилеглої території. Після завершення топозйомки, будується ситуаційний план, або надається викопіювання із топоплану.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.