Геодезичні та геологічні дослідження ділянки

Геодезичні та геологічні дослідження ділянки — це не дві і не 3 процедури. Це комплексне вивчення певної території, її рельєфних особливостей і масштабів. Причому, до уваги береться не тільки наземна поверхню ділянки, але також і підземна. Підземна частина, в основному, стосується аналізу грунтів, порід під майбутнйою будівлею або спорудою, а так само моменту, коли йдеться про дослідження ліній і систем комунікацій для того, щоб правильно провести необхідні роботи з геології на ділянці, не пошкодивши дані об’єкти і правильно спроектувати фундамент.

Будь-які дії з землею вимагають виконання тих чи інших геодезичних і геологічних робіт, а іноді і цілого їх ряду. Геодезичні та геологічні дослідження ділянки Вартість геологічного дослідження ділянки складе 5000 грн, і залежить від кількості свердловин, які пробурені на ділянці, їх глибини, наявності вихідних матеріалів, таких як топографічна зйомка та межі ділянки на місцевості, а так само від умов буріння (ручне, малогабаритна установка, бурова на базі камазу).

Особливо потребує геодезії будівельна галузь. Жоден об’єкт, починаючи з великого промислового і закінчуючи дрібним побутовим не може бути зведена без попередніх геодезичних вишукувань. Що вже говорити, якщо навіть без цих робіт неможливо скласти проект майбутньої будови? Отже, геодезичні дослідження потрібні для того, щоб розробити проектну документацію, щоб правильно прокласти всі комунікаційні лінії, облаштувати ділянку, а також провести ряд будівельних заходів. Багато великих компаній і наша в першу чергу, пропонують послугу повного супроводу всього будівельного процесу аж до здачі об’єкта в експлуатацію. Повний спектр геологічних досліджень ділянки дає можливість досконально оцінити будь-яку ділянку, її позитивні і негативні фактори, щоб мати можливість вибудувати свою діяльність у відповідності з цими відомостями.

Одне з основних геодезичних досліджень ділянки — зйомка території. В залежності від цілей, вона може ділитися на декілька видів — власне геодезичну, кадастрову, топографічну з низкою своїх підвидів, виконавчу. Найбільш актуальною і затребуваною є топографічна зйомка, яка здійснюється для складання топографічного плану. Він може бути виконаний у великому і дрібному масштабі, а також у масштабі для ландшафтного дизайну, залежно від його цільового призначення. Фахівці нашої компанії під час проведення топографічної зйомки використовують високоточне геодезичне обладнання — тахеометр. Даний прилад дозволяє отримати максимально точну і достовірну інформацію про різні параметри елементів, які розташовані на досліджуваній земельній ділянці. Саме знімальний процес дає можливість отримати найбільш повні дані щодо досліджуваної території.

Крім зйомки, геодезичні компанії пропонують ще ряд робіт — розроблення картографічних матеріалів будь-якої складності і спрямованості, осьові розбивки, виноси кордонів та межування. Як правило, результатами подібних робіт є картографічні матеріали, зокрема — плани досліджуваної місцевості. Виконані вони можуть бути в різних масштабах, залежно від цілей та типу зйомки. Однак перш ніж план місцевості або інша документація графічного або розрахункового характеру буде виконана, повинен бути проведений так званий польовий етап досліджень, безпосередньо роботи на місцевості.

Відразу кілька факторів залежать від того, наскільки якісно будуть зроблені геодезичні вишукування. Це і тимчасові витрати на будівництво, і матеріальна сторона питання. Але найголовніше, що від точності показників і правильних розрахунків залежить довговічність і надійність конструкції, а власникам гарантується безпека. Саме тому геодезія є обов’язковою процедурою при будь-якій маніпуляції з земельною ділянкою. Причому, це обумовлено і прописане на законодавчому рівні. Жодна державна земельна і архітектурна організація не прийме до розгляду документи без геодезичних матеріалів.

Comments (8)

 • Констянтин
  27/02/2017 at 14:04 |

  Доброго дня. Мене цікавить геодезичні та геологічні дослідження ділянки для будівництва ангару ( приблизно 12х30). Яка ціна та як буде відбуватися дослідження?

  • Ирина
   27/02/2017 at 14:05 |

   Доброго дня, Костянтин! Ціна за комплекс послуг геодезичних і геологічних досліджень ділянки складає 14000 грн. Під геодезією мається на увазі проведення топографічної зйомки м1:500, а геологія включає в себе буріння 2-3 свердловин та відбір зразків грунту для аналізу у лабораторії та складання геологічного звіту щодо Вашої земельної ділянки.

 • Іван Олександрович
  06/03/2017 at 09:55 |

  Яка буде вартість топозйомки, винесення меж ділянки та геологічних вишукувань для приватного двоповерхового будинку?

  • Geodez
   06/03/2017 at 09:58 |

   Доброго дня, Іван Олександрович. Вартість виконання робіт буде значно менша, за рахунок комплексного замовлення і складатиме 6000 грн. Нашими спеціалістами буде виконана топографічна зйомка м1:500 та винесення меж ділянки внатуру згідно кадастрового номеру Вашої ділянки. Також, будуть проведені геологічні вишукування, що включають в себе буріння 2-3 сверловин до 8 метрів, відбір зразків грунту, його аналіз у лабораторії та повний геологічний звіт з урахуванням особливостей грунту та рекомендації щодо укріплення фундаменту будови на ділянці. Термін виконання таких робіт — 3 тижні.

 • Богдан Васильович
  29/05/2017 at 10:16 |

  Доброго дня. Необхідно виконати топографічну зйомку ділянки загальною площею 0,8 га у М 1:500, інженерно-геологічні роботи (буріння 2 свердловин глибиною по 10 м, лабораторні дослідження зразків, складання повного технічного звіту). Яка вартість і терміни виконання робіт?

  • Geodez
   29/05/2017 at 14:37 |

   Доброго дня, Богдан Васильович. Вартість за комплекс робіт складає 14000 грн. Терміни виконання: топографічний план земельної ділянки у м 1:500 надається через 5 робочих днів, геологічний звіт видається через 3 тижні.

 • Леонід
  15/08/2017 at 10:14 |

  Необхідно визначити вартість на проведення геології та геодезії на ділянці 120х80: буріння 4-х свердловин і пятисотка з погодженням.

  • Geodez
   16/08/2017 at 08:49 |

   Доброго дня, Леонід. Орієнтовна вартість геологічних та геодезичних вишукувань складає 23000 грн. Спецалісти проведуть зйомку досліджуваної території, всі отримані дані наносяться на топографічний план з перепадами висот, об’єктами місцевості. Також у вартість входить буріння свердловин, проведення лабораторних досліджень зразків грунту та складання геологічного звіту з рекомендаціями.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.