Детальний план території будівництва - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

Всілякі документи і матеріали графічного характеру відіграють важливу роль у процесі забудови певної території. Без різного роду планів, схем і пояснювальних записок неможливо оформити дозвільну документацію на забудову. До таких обов'язкових документів відноситься і детальний план території. З його допомогою визначаються всі особливості території, відведеної під забудову. Детальний план території має досить великий масштаб. Складається він для ділянок, які не тільки відведені під будівництво, а також на яких планується перепланування, реконструкція. Іншими об'єктами, які вимагають детального планування земельної ділянки, є прибережні і промислові території, паркова та інша подібна місцевість.

Детальний план території будівництва має таку назву через те, що він налічує велику кількість інформації, закладеної в собі. В першу чергу в ньому визначається проектне положення передбачуваного об'єкта будівництва. Обов'язково повинні бути нанесені і червоні лінії забудови.

Детальним планом визначається призначення і ключові параметри об'єкта, а також кількість земельних ділянок, займаних цим об'єктом будівництва. Вся територія повинна бути розподілена таким чином, щоб проект забудови відповідав усім вимогам і нормам. Детальний план необхідний для того, щоб врахувати всі умови та заборони розміщення об'єктів та поділу території на зони. Якщо на ділянці є потреба розташувати якісь об'єкти, які спрямовані на задоволення тих чи інших потреб населення, то це також випливає з даного плану.

Крім того, детальний план території, відведеної під забудову, потрібно для того, щоб впорядкувати послідовність інженерних робіт і розташування самих інженерних мереж, визначити варіанти впорядкування руху транспорту та пішохідних зон, а також вибудувати порядок робіт з благоустрою території та її озеленення.

План детального планування земельної ділянки - документ комплексний. Він включає в себе як графічну, так і текстову частини. Текстовий блок складається з обґрунтувань забудови і детального їх опису. Але ключове місце займають саме графічні матеріали. Їх масштаб, як вже було згадано - достатньо великий. Він може бути 1:500, 1:1000, 1:2000.

Детальний план території необхідний для таких подальших дій:

  • розробка проектів забудови цивільного будівництва незалежно від його масштабів. Це може бути як один приватний будинок, так і цілі мікрорайони та котеджні містечка;
  • створення проектів об'єктів соціальної спрямованості, а також тих, які орієнтовані на отримання прибутку (готелі, торгові центри, виробничі об'єкти та інші);
  • проекти конструкцій, які є об'єктами інфраструктури або інженерної спрямованості (наприклад, дороги, мости, комунікаційні лінії);
  • землевпорядні роботи, зокрема землевідведення.

Детальний план вимагає обов'язкового затвердження у відповідних управліннях. Коли цей документ складений правильно і грамотно, пройти процедуру затвердження не складе ніякої праці. Плани детального планування від нашої компанії проходять твердження з першого разу. А це дуже важливо, враховуючи великі терміни розгляду документів - детальний план розглядається і затверджується протягом 30 днів. І якщо відомості, що містяться в ньому, не задовольнять відповідні органи, він буде переданий на доопрацювання. Таким чином, неякісне виконання роботи істотно затягує процес. Інформація, яку ми закладаємо в сюди, є максимально достовірної, точної та перевіреною. Ми розуміємо всю важливість даного землевпорядного документа, тому приділяємо його розробці велику увагу.


Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 17

Питання і коментарі

Анатолій 15.04.2019
Вартість детального плану території, площею 1,9817 га, знаходиться в Чернігівській обл., Ніжинський район, село Ніжинське, поруч з очисними спорудами вул.Батюка 1Б, земельна ділянка подрібна для будівництва відстійників. Наявна попередня зйомка території.
Консультант
Доброго дня, Анатолій! Для розрахунку вартості необхідний контур ділянки. Для уточнення інформації необхідної для прорахунку вартості, будь ласка, звяжіться з нашим спеціалістом за телефоном 097-891-01-18.

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.