Ціни - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

Ми цінуємо своєю репутацією і намагається виконати всі побажання замовника максимально точно, якісно і швидко. Будь-який клієнт фірми може не сумніватися в гарантії якості всіх здійснених робіт, адже керівництво компанії за цим пильно стежить на всіх етапах робіт.
Геодезія в Одесі, як і в будь-якому іншому населеному пункті, використовується повсюдно. Компанії, що займаються наданням таких послуг, намагаються охопити всі можливі геодезичні напрями, особливо ті, які є бажаними і необхідними в конкретній місцевості.
Інженерно-геологічні вишукування - це цілий комплекс робіт, які спрямовані на вивчення підземних особливостей ділянки. Адже нова будова контактує не лише з поверхнею ділянки, але і з тим, що під цією поверхнею. Для цього досліджується грунт загалом, його складові, а також ґрунтові води.
Геодезичні вишукування необхідні при будь-якому будівництві або іншому облаштуванні ділянки, незалежно від цілей або масштабів. Це може бути будівництво приватного чи багатоповерхового будинку, комунального закладу. Наші спеціалісти можуть здійснювати контроль над виробничою діяльністю на певній території і конкретними механізмами.
Геологічні дослідження земельної ділянки відіграють дуже велику роль не тільки під час будівництва, але і при виявленні причин тріщин у фундаменті вже зведеної будівлі. Чим ретельніше і грамотніше буде проведено аналіз грунту, тим правильніше буде виявлено методи та прийняті рішення при виборі типу несучої конструкції під час будівництва нової будівлі, та з ліквідації деформацій фундаменту старого об'єкта нерухомості.
Звертаючись до нашої фірми ви можете не сумніватися в якості проведених нами робіт. До кожного поставленого перед нами завдання ми підходимо грамотно і відповідально. Наші фахівці відповідають всім вимогам та мають за своїми плечима багаторічний досвід у проведенні геологічних вишукувань. Вартість геологічних досліджень, що проводяться нашою компанією, відповідає якості. Інженерно-геологічні вишукування дуже важливі, їх результат впливає на все будівництво. Чим якісніше будуть проведені геологічні вишукування, тим надійніше і довговічніше буде майбутня будівля або споруда. Тому ці роботи необхідно довіряти кваліфікованим фахівцям.
Крім усього перерахованого вище, ми може взяти на себе узгодження топографічної зйомки для проектування і проведення робіт у відповідних державних органах і установах, таких як газова служба, електрики, зв'язок, тепломережі, водоканал, архітектурне управління і будь-які інші.

Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 14

Питання і коментарі

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.