Буріння свердловин на воду

Наша компанія пропонує своїм клієнтам новий рівень послуг з буріння свердловин на воду. Тепер фізичні та юридичні особи можуть замовити буріння свердловин на воду, в тому числі буріння свердловин для розробки артезіанських надр. Надання нової послуги з буріння свердловин на воду було обумовлено неухильно зростаючим попитом, заснованим на соціальному розумінні важливості якості питної води.

Розробка власної свердловини, особливо в центральних містах України, сьогодні надзвичайно актуальна. Ні для кого не секрет, що якість водопровідної води в деяких регіонах традиційної бажає бути кращою, але люди зрозуміли, як отримувати по-справжньому якісну воду. Тепер кожен житель України може замовити послугу з буріння свердловин в будь-якій точці країни, а головне, сьогодні реально почати експлуатувати готову свердловину протягом декількох днів.

Ідеальний баланс мікроелементів, чистота кожної краплі, взятої зі свердловини, 100% свобода від антибіотиків і хлористих опадів! Новий рівень домагань клієнтів — це новий рівень обслуговування компанії. Всі етапи буріння свердловин на воду попередньо обговорюються з замовником, а перед експлуатацією свердловини обов’язково беруться проби для підтвердження безпеки свердловини для побутового або кулінарного використання.

Увага! Якщо результати лабораторної експертизи проби зі свердловини не відповідають встановленим нормативам, замовнику пропонується установка додаткового фільтру на свердловину або буріння свердловини до глибшого горизонту.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.