Будівництво нових магістралей і реконструкції існуючих шляхів на території України - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

Увага, ми пропонуємо Вам ознайомитися з чудовою новиною - наша компанія бере активну участь в будівництві нових магістралей і реконструкції існуючих шляхів на території України. А це означає, що після того як ми виконуємо вишукування під ремонт і реконструкцію автодоріг з бурінням асфальту, за якість виконаних робіт можна бути впевненими на 100%.

Для того, щоб почати ремонт або повну реконструкцію будь-якої ділянки знадобиться провести ряд вимірів для аналізу, для цього ми виконуємо:

  • визначення структури і складу грунтів, які є основою для покриття;
  • аналіз геологічних і геодезичних умов;
  • виявлення чинників, які можуть вплинути на будівництво і знос дорожнього покриття, а також інші складові магістралі;
  • вивчення стану та складу чинного покриття для діючих шляхів.

Ми пропонуємо скористатися спеціальною програмою інженерно-геологічного дослідження, яка включає в себе пробне буріння розвідувальних свердловин крізь всю товщу асфальту, його заснування і грунту глибиною до 10 метрів для відбору зразків ґрунту. Ми виконуємо всі ці заходи не тільки для того щоб дізнатися про стан і склад грунту, асфальту, але і ті навантаження, які будуть впливати на покриття.

У нашій країні стан доріг залишає бажати кращого, тому для виконання будівельних і ремонтних робіт необхідно залучати лише професіоналів. Це дає нам привід з гордістю повідомляти, що нашу компанію, саме за це якість, вибирають для проведення масштабних заходів з проектування доріг. Всі ті, хто вже встиг укласти з нами співпрацю залишилися задоволені результатами, так як отримали точну картину поточного стану автомагістралі і звіт з характеристиками землі - все експертизи та вимірювання проводилися не тільки в якості польових робіт, але і в лабораторіях нашого дослідницького центру.

Ми пропонуємо Вам скористатися послугами наших фахівців і забезпечити своїх автомобілів європейський комфорт на дорогах.


Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 15

Питання і коментарі

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.