Блог - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

Основна функція аерофотозйомки полягає у тому, що завдяки якісному здійсненню цієї діяльності, в розпорядженні замовника з’являється оперативна інформація щодо стану посівів сільськогосподарських культур.
Інженерні вишукування у нашої компанії дозволяють не тільки обстежити фізико-хімічні властивості підводних вод та грунту, але і адаптувати майбутнє будівлю під кліматичні умови даного регіону. Завдяки лабораторним дослідженням, надається можливість підібрати будівельні матеріали і вид фундаменту під певні властивості грунту.
Відновлення втрачених меж земельної ділянки, установка нових, види межових знаків, маркери, оповіщення власників сусідських наділів, штрафи за самовільне перенесення і псування межових знаків - простими словами про складні нормах закону України
За видачу викопіювання і ситуаційного плану в масштабі 1: 2000, ми несемо повну відповідальність і гарантуємо якість виконання даних документів при підключенні електроустановки до електромережі.
Увага! Кожному окремому випадку потрібен індивідуальний підхід, саме тому, якщо стоїть питання щодо будь-якої з тем, описаних в статті, потрібно звертатися безпосередньо в консультаційної контакт-центр.
Тільки маючи стовідсотковий підтвердження безпеки майбутнього ділянки можна приступати до проектування АЗС на конкретній території.
Досить велика кількість успішно реалізованих проектів дозволяють нам з упевненістю говорити про те, що ми можемо гарантувати якісне проведення інженерно-геологічних вишукувань з метою розрахунку стійкості схилу. Для інженерів проектувальників ми видаємо цінну інформацію для проектування будівництва в районах з порізаним рельєфом, несприятливими ґрунтовими умовами.
Маючи власну атестована лабораторію, оснащену новітнім обладнанням, що відповідає світовим стандартам, ми проводимо повний комплексний лабораторний аналіз ґрунтів. За зразками, відібраними з свердловин на об'єкті будівництва, визначають фізико-механічні властивості ґрунтів. В ході лабораторного аналізу визначають необхідні характеристики грунтів.

Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 426

Питання і коментарі

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.