Берегоукріплення шпунтом - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

Наша компанія  займається проведенням таких видів робіт:

  • берегоукріплювальні;
  • протизсувні.

При цьому застосовуються ультра-композитні матеріали та шпунт з полівінілхлориду, ларсена. Щоб матеріал був обраний правильно, необхідно враховувати його економічність, будівельну функціональність і естетику. В нинішній час компанія пропонує наступний варіант по зміцненню берегової лінії — це виконання робіт по новітній технології, застосовуючи композитні пластикові шпунтові палі і ПВХ.

Спосіб, яким буде здійснюватися зміцнення берега, визначається технічними фахівцями компанії, після проведення аналізу в кожній окремій ситуації. Така висока популярність застосування шпунтових паль у збірній конструкції, за рахунок чудових властивостей самого пластику. Вона являє собою збірні елементи, що складаються з окремих шпунтових паль, поздовжньо скріплених між собою шпунтовими замками. Монтаж таких паль виконується методами замиву, вібропогружування або вдавленням в землю. Виготовлена стіна з шпунтових паль запобігає підмиви грунту водою і здатна утримати його від осипання. Ударне занурення конструкції застосовується не для всіх типів ґрунту. Обмеження існують у тих випадках, коли робота проводиться у місці, де вібрація небажана і наслідки її застосування можуть бути негативними.

Властивості

Найкращими матеріалами для зміцнення берегової лінії є шпунтові палі, які можуть бути композитними або пластиковими. Вони об'єднують в собі багато переваги під час проведення раціонального будівництва із збірних матеріалів і елементів. При цьому дотримуються всі вимоги, яких необхідно дотримуватися, щоб не нашкодити навколишньому середовищу. Крім цього дотримується естетика зовнішнього вигляду, яка відповідає найвищим нормам. Шпунтові палі з ПВХ і композиту - це, перш за все не тільки практичне, але і досить таки оперативне вирішення завдання зміцнення берега. Це забезпечується за рахунок простоти монтажу і відносно невисокій вартості.

Області застосування

Роботи по укріпленню берега - це, насамперед, захист берегової лінії. Дані роботи включають в себе збільшення берега, спорудження підпірних стін, регулювання русла, формування берега.

Їх головні плюси:

  1. Не потрібно виймати і перевозити грунт в інше місце.
  2. Оскільки збірні елементи є готовими до установки і монтажу, тимчасові витрати скорочуються.
  3. Шпунтові стіни після виконання всіх монтажних робіт займають мало місця, що є дуже зручно.
  4. Даний матеріал має досить високий рівень несучої здатності, за рахунок чого підвищується ступінь безпеки.
  5. Немає залежності від несприятливої погоди.
  6. Полегшується перевірка властивостей матеріалу при їх використанні.

Висновок

Застосування в якості зміцнення шпунтових паль, ларсена, щоб захистити береги річок і річок, допомагає зберегти унікальний природний ландшафт берегової лінії. Надалі такий ландшафт може служити частиною задуму дизайнерів. Це не все. Добре укріплений берег дає можливості для прибережної капітального будівництва житла та інших об'єктів. Така берегова захистить навесні, убезпечить людей і будівлі від можливої паводкової води під час танення льоду.


Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 9

Питання і коментарі

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.