Берегоукріплення габіонами

Довідки за телефоном +38(067)523-42-18

Берегоукріплення габіонами, Україна

Наша фірма спеціалізується на берегоукріпленні, найбільш доцільно виконувати берегоукріплення габіонами, телефонуйте і дізнайтеся ціну, комплекс робіт, який спрямований на те, щоб зміцнити і захистити берегову лінію природних або штучних водойм і має назву — зміцнення габіонами. Ці заходи запобігають обвалам і захищають берег від впливу хвиль і течій. При проливних дощах за їх допомогою можна уникнути потопів і зберегти прибережну територію від пошкодження. У берегоукріплення є кілька методів. У цій статті буде приділено увагу одному методу берегоукріплення габіонами. Наша компанія успішно виконує такі роботи, а її позитивні успіхи в цьому знайшли відображення в книзі відгуків про компанію.
берегоукріплення габіонами
«Кошик з камінням» — так з французької мови перекладається слово «габіон». При будівництві укріплень за їх допомогою захищалися від куль і снарядів противника. Близько 200-т років тому вони служили, як обов’язковий елемент фортифікацій. В наші дні — це не має відношення до військових дій елементу берегоукріплювальних споруд. Зовні він виглядає, як об’ємний контейнер з оцинкованої металевої сітки, у нього засипається камінь.

Берегоукріплення габіонами застосовують для стоянок маломірних суден та пристроїв акваторії. Таким чином, створюється водонепроникність берегової смуги, а також її захист від механічних пошкоджень. Габіони — це короб з оцинкованої сітки, заповнений природним каменем.

Переваги

Головною їх перевагою є зручність і простота в монтажі. Зовні вони добре зливаються з ландшафтом місцевості. З плином часу коріння посаджених рослин зростаються зі стінками конструкції і, таким чином, прикрашають зовнішній вигляд, одночасно зміцнюючи будову. У габіонів дуже тривалий термін служби, вони не завдають пошкоджень природному середовищу, екологічно чисті і безпечні. Конструкція досить гнучка і надає узбережжю необхідні форми. Таке зміцнення створить потрібний ефект при забезпеченні безпеки території біля водойми. Кожен новий проект з берегоукріплення дуже уважно вивчається, визначаючи стан берегової лінії і загальний береговий склад грунту. Тут все продумується до кожної дрібниці, враховуються рельєфні особливості та особисті уподобання, базуючись на обраному дизайні.

Берегоукріплення габіонами

Характеристика

До основної характеристики конструкції відносять її технологію конструкції і будівництва, невеликий обсяг підготовки при їх зведенні і мінімальні витрати по їх експлуатації.

Їх види

  • габион з армуючої панеллю;
  • коробчатий габіон — коробчата конструкція з діафрагмою і без неї.
  • матрац — багатоячейна конструкція з діафрагмою (МД);

властивості

  • Пористість та водопроникність.
  • Висока стійкість і міцність.
  • Екологічність.
  • Довговічність.
  • Гнучкість.

Берегоукріплення габіонами допомагає вирішувати проблему розмиву берегової лінії, а також змінювати рельєф берега -, приміром, намити ще один пляж. Сприяє створенню стоянки невеликим плавзасобам або влаштувати гарну набережну.

Багаторічне спостереження за вже зведеними габіонами і проведені експерименти над ними доводять, що їх існування може тривати століттями, природно, з дотриманням умов їх будівництва та експлуатації.

Висновок

Укріплення берегів габіонами дає можливість проектувальникам, а також дизайнерам додати річковим відкосам певну форму, яка впишеться в ландшафтний дизайн території і буде відігравати естетичну роль. Це можливо за рахунок формування матеріалу, який є досить зручним. Тому в результаті замовник отримує не тільки зміцнення берегової лінії, але і естетичну користь.

Наша фірма проводить будівництво берегоукріплювальних габіонів в основному без застосування важкої техніки, адже вона може завдати значної шкоди живій природі.

Замовити послугу зміцнення берега габіонами, а також задати всі питання нашого фахівця ви зможете по телефону, який вказаний на сайті, або ж залиште своє повідомлення і вже найближчим часом з вами зв’яжуться. Довірившись професіоналам нашої компанії ви отримаєте якісне надання послуг у максимально короткий час.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.