Берегоукріплення габіонами - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

Наша фірма спеціалізується на берегоукріпленні, найбільш доцільно виконувати берегоукріплення габіонами, телефонуйте і дізнайтеся ціну, комплекс робіт, який спрямований на те, щоб зміцнити і захистити берегову лінію природних або штучних водойм і має назву - зміцнення габіонами. Ці заходи запобігають обвалам і захищають берег від впливу хвиль і течій. При проливних дощах за їх допомогою можна уникнути потопів і зберегти прибережну територію від пошкодження. У берегоукріплення є кілька методів. У цій статті буде приділено увагу одному методу берегоукріплення габіонами. Наша компанія успішно виконує такі роботи, а її позитивні успіхи в цьому знайшли відображення в книзі відгуків про компанію.

"Кошик з камінням" - так з французької мови перекладається слово "габіон". При будівництві укріплень за їх допомогою захищалися від куль і снарядів противника. Близько 200-т років тому вони служили, як обов'язковий елемент фортифікацій. В наші дні - це не має відношення до військових дій елементу берегоукріплювальних споруд. Зовні він виглядає, як об'ємний контейнер з оцинкованої металевої сітки, у нього засипається камінь.

Берегоукріплення габіонами застосовують для стоянок маломірних суден та пристроїв акваторії. Таким чином, створюється водонепроникність берегової смуги, а також її захист від механічних пошкоджень. Габіони — це короб з оцинкованої сітки, заповнений природним каменем.

Переваги

Головною їх перевагою є зручність і простота в монтажі. Зовні вони добре зливаються з ландшафтом місцевості. З плином часу коріння посаджених рослин зростаються зі стінками конструкції і, таким чином, прикрашають зовнішній вигляд, одночасно зміцнюючи будову. У габіонів дуже тривалий термін служби, вони не завдають пошкоджень природному середовищу, екологічно чисті і безпечні. Конструкція досить гнучка і надає узбережжю необхідні форми. Таке зміцнення створить потрібний ефект при забезпеченні безпеки території біля водойми. Кожен новий проект з берегоукріплення дуже уважно вивчається, визначаючи стан берегової лінії і загальний береговий склад грунту. Тут все продумується до кожної дрібниці, враховуються рельєфні особливості та особисті уподобання, базуючись на обраному дизайні.

Характеристика

До основної характеристики конструкції відносять її технологію конструкції і будівництва, невеликий обсяг підготовки при їх зведенні і мінімальні витрати по їх експлуатації.

Їх види

  • габион з армуючої панеллю;
  • коробчатий габіон - коробчата конструкція з діафрагмою і без неї.
  • матрац - багатоячейна конструкція з діафрагмою (МД);

властивості

  • Пористість та водопроникність.
  • Висока стійкість і міцність.
  • Екологічність.
  • Довговічність.
  • Гнучкість.

Берегоукріплення габіонами допомагає вирішувати проблему розмиву берегової лінії, а також змінювати рельєф берега -, приміром, намити ще один пляж. Сприяє створенню стоянки невеликим плавзасобам або влаштувати гарну набережну.

Багаторічне спостереження за вже зведеними габіонами і проведені експерименти над ними доводять, що їх існування може тривати століттями, природно, з дотриманням умов їх будівництва та експлуатації.

Висновок

Укріплення берегів габіонами дає можливість проектувальникам, а також дизайнерам додати річковим відкосам певну форму, яка впишеться в ландшафтний дизайн території і буде відігравати естетичну роль. Це можливо за рахунок формування матеріалу, який є досить зручним. Тому в результаті замовник отримує не тільки зміцнення берегової лінії, але і естетичну користь.

Наша фірма проводить будівництво берегоукріплювальних габіонів в основному без застосування важкої техніки, адже вона може завдати значної шкоди живій природі.

Замовити послугу зміцнення берега габіонами, а також задати всі питання нашого фахівця ви зможете по телефону, який вказаний на сайті, або ж залиште своє повідомлення і вже найближчим часом з вами зв'яжуться. Довірившись професіоналам нашої компанії ви отримаєте якісне надання послуг у максимально короткий час.


Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 9

Питання і коментарі

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.