moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Аналіз грунтів для будівництва, під фундамент

Illustration

Дослідження ґрунтів (геологія)- це найнеобхідніше, що ви можете зробити для свого планованого будинку на початку будівництва. Дослідження ґрунту необхідно довіряти тільки кваліфікованим фахівцям. Адже від того наскільки якісно буде проведено дослідження грунту, залежить надійність фундаменту під забудову. Будь-яке будівництво має починатися з геології ділянки і ґрунтового аналізу. Це є аксіомою будівельного процесу. Навіть якщо вам здається, що по вигляду земля на вашій ділянці цілком придатна для забудови, то не поспішайте рити котлован для фундаменту. Те, що ви бачите зверху, не завжди відповідає тому, що знаходиться глибше під землею і що може створити вам проблеми. А проблем може виникнути чимало. Грунт може просідати, спучуватися або підтоплюватися. І якщо ви оберете тип фундаменту, який не відповідає характеру грунту, то вам не уникнути деформацій вашої конструкції.
Крім аналізу грунтів для будівництва, особливу увагу потрібно звернути на різні природні явища, які здатні негативно вплинути на поведінку фундаменту вашої будови, а саме провести аналіз грунту під фундамент. Цими природними явищами виступають опади, які найчастіше мають місце на даній території.
Крім того, що за допомогою ґрунтового аналізу ви зможете уникнути безлічі проблем природного характеру, цією процедурою ви зможете оптимізувати будівельний процес і, можливо, заощадити на будівельних матеріалах.
Давайте докладніше заглибимося в момент класифікації грунтів, а також дізнаємося, який фундамент гармонійно поєднується з яким із цих типів.
Піщаний грунт - не спучується, так як добре проводить воду. Для нього підійде дрібний фундамент у тому випадку, якщо пісок великий. Якщо грунт складається з дрібного піску, то з таким типом також складно працювати, як і з глиною, фундамент потрібно зміцнювати.Скелястий - завдяки своїй структурі не схильний до вспучування і осідань, а, значить, підходить для будівництва.Глинистий грунт - не зовсім підходящий варіант для забудови, так як швидко розмивається водою і спучується. Якщо ви все-таки вирішили будуватися на такому, то основа повинна бути глибокою, набагато нижче, ніж рівень замерзання.Суглинистий являє собою суміш глини і піску. Чим менше тут глини, тим краще для конструкції.Торф'яний грунт - найбільш непридатний для будівництва. Але якщо альтернативи немає, то потрібно виймати торф'яний шар повністю і засипати цю виїмку підходящим для забудови грунтом. А тип підстави потрібно вибрати пальовий.Вищезгаданий параметр спучування означає ступінь насиченості ґрунту порожнечами, які набираються водою і можуть замерзати при мінусових температурах. Чому так важливо знати, який з грунтів менше вспучуваний? Тому що чим більше води він набирає, тим більше льоду утворює. А лід, затвердівши, виштовхує фундамент і деформує його.
Тільки за допомогою професійних геологів в лабораторних умовах можна провести повноцінний аналіз грунтів для будівництва. В дане дослідження входять такі процедури як докладне вивчення складу ґрунту та ґрунтових вод, ступінь навантажень на нього, рівень вологи, пористість, щільність, ступінь осідання, а також кути укосів, наявні на ділянці. З виритих свердловин береться проба всіх ґрунтових шарів і води. Ви зможете замовити послугу аналізу ґрунтів у нашій фірмі. Сучасні лабораторії і програми для обробки даних дозволяють нам вивчити вашу ділянку аж до найдрібніших подробиць, щоб ви могли звести надійну будівлю.
Замовте аналіз грунту Київ, аналіз грунту Дніпропетровськ, Харків, і отримаєте повний комплекс інженерно-геологічних вишукувань з топографічною зйомкою для проектування.