Аналіз грунтів для будівництва, під фундамент

Акція: аналіз грунту під фундамент + топографічна зйомка в будь-якому місті за ціною 5000 грн. аналіз грунту Дніпропетровськ, і аналіз грунту Київ, у видаткову частину вже включені всі транспортні витрати!

Дослідження ґрунтів — це найнеобхідніше, що ви можете зробити для свого планованого будинку на початку будівництва. Дослідження ґрунту необхідно довіряти тільки кваліфікованим фахівцям. Адже від того наскільки якісно буде проведено дослідження грунту, залежить надійність фундаменту під забудову. Будь-яке будівництво має починатися з геології ділянки і ґрунтового аналізу. Це є аксіомою будівельного процесу. Навіть якщо вам здається, що по вигляду земля на вашій ділянці цілком придатна для забудови, то не поспішайте рити котлован для фундаменту. Те, що ви бачите зверху, не завжди відповідає тому, що знаходиться глибше під землею і що може створити вам проблеми. А проблем може виникнути чимало. Грунт може просідати, спучуватися або підтоплюватися. І якщо ви оберете тип фундаменту, який не відповідає характеру грунту, то вам не уникнути деформацій вашої конструкції.

Аналіз грунтів для будівництва, під фундамент

Крім аналізу грунтів для будівництва, особливу увагу потрібно звернути на різні природні явища, які здатні негативно вплинути на поведінку фундаменту вашої будови, а саме провести аналіз грунту під фундамент. Цими природними явищами виступають опади, які найчастіше мають місце на даній території.

Крім того, що за допомогою ґрунтового аналізу ви зможете уникнути безлічі проблем природного характеру, цією процедурою ви зможете оптимізувати будівельний процес і, можливо, заощадити на будівельних матеріалах.

Давайте докладніше заглибимося в момент класифікації грунтів, а також дізнаємося, який фундамент гармонійно поєднується з яким із цих типів.

 • Піщаний грунт — не спучується, так як добре проводить воду. Для нього підійде дрібний фундамент у тому випадку, якщо пісок великий. Якщо грунт складається з дрібного піску, то з таким типом також складно працювати, як і з глиною, фундамент потрібно зміцнювати.
 • Скелястий — завдяки своїй структурі не схильний до вспучування і осідань, а, значить, підходить для будівництва.
 • Глинистий грунт — не зовсім підходящий варіант для забудови, так як швидко розмивається водою і спучується. Якщо ви все-таки вирішили будуватися на такому, то основа повинна бути глибокою, набагато нижче, ніж рівень замерзання.
 • Суглинистий являє собою суміш глини і піску. Чим менше тут глини, тим краще для конструкції.
 • Торф’яний грунт — найбільш непридатний для будівництва. Але якщо альтернативи немає, то потрібно виймати торф’яний шар повністю і засипати цю виїмку підходящим для забудови грунтом. А тип підстави потрібно вибрати пальовий.

Вищезгаданий параметр спучування означає ступінь насиченості ґрунту порожнечами, які набираються водою і можуть замерзати при мінусових температурах. Чому так важливо знати, який з грунтів менше вспучуваний? Тому що чим більше води він набирає, тим більше льоду утворює. А лід, затвердівши, виштовхує фундамент і деформує його.

Тільки за допомогою професійних геологів в лабораторних умовах можна провести повноцінний аналіз грунтів для будівництва. В дане дослідження входять такі процедури як докладне вивчення складу ґрунту та ґрунтових вод, ступінь навантажень на нього, рівень вологи, пористість, щільність, ступінь осідання, а також кути укосів, наявні на ділянці. З виритих свердловин береться проба всіх ґрунтових шарів і води. Ви зможете замовити послугу аналізу ґрунтів у нашій фірмі. Сучасні лабораторії і програми для обробки даних дозволяють нам вивчити вашу ділянку аж до найдрібніших подробиць, щоб ви могли звести надійну будівлю.

Замовте аналіз грунту Київ, аналіз грунту Дніпропетровськ, Харків, і отримаєте повний комплекс інженерно-геологічних вишукувань з топографічною зйомкою для проектування.

Comments (8)

 • Сергій Володимирович
  10/02/2017 at 09:09 |

  Знадобилась геологія під фундамент одноповерхового будинку. Спеціалісти пробурили 2 свердловини, взяли проби всіх грунтових шарів. Після детального аналізу у лабораторії, виявилося, що на ділянці рівень грунтової води близько до поверхні землі. Щоб не призвести до осідання та підтоплення фундаменту будови мені склали програму захисних заходів та порадили марку бетону. Дуже вдячний їм за те, що вони з такою відповідальністю віднеслися до ситуації і допомогли мені уникнути в майбутньому багатьох проблем з будівлею.

  • Ирина
   10/02/2017 at 09:10 |

   Дякуємо за відгук, Сергій Володимирович! Нам важлива Ваша думка з приводу якості та результату нашої роботи.

 • Василь
  13/04/2017 at 11:35 |

  Добрий день. Потрібно зробити аналіз грунту, взяти проби для будівництва будинків по 2-3 поверхи. 2 житлових і 1 будинок готельного типу. Розрахуйте вартість за буріння до 8 і до 10 метрів. У вас є ліцензія на проведення цих робіт? Хто робить аналіз і видає звіт?
  Ділянка знаходиться в Умані.

  • Геодез
   13/04/2017 at 14:08 |

   Доброго дня, Василь. Пропонуємо провести буріння 4 сверловин до 8 метрів. Вартість таких робіт складає 8000 грн за одну ділянку. Якщо глибина буріння складатиме більше 10 метрів — 16000 грн. До цієї вартості також входить лабораторний аналіз грунту та геологічний звіт з рекомендаціми для зведення фундаменту. Аналіз відібраних зразків грунту проводить наша власна сертифікована лабораторія, звіт формують і видають спеціалісти нашої компанії. У нас є всі необхідні дозволи на проведення таких робіт, наші спеціалісти також мають відповідні сертифікати.

 • Олена Волошина
  04/12/2017 at 13:14 |

  ДОброго дня. Чи можливо за допомогою інженерно-геологічних вишукувань визначити тип фундаменту?

  • Geodez
   04/12/2017 at 13:43 |

   Доброго дня, Олена. Так, можливо. Після проведення інженерно-геологічних вишукувань, буріння свердловин і лабораторного аналізу грунту, спеціалісти нашої компанії складають інженерно-геологічний звіт. У звіті міститься вся інформація про показники грунту як фізичні, так і механічні, хімічні, рівень грунтових вод, несуча здатність грунтів та ін. Окрім цього, звіт також містить розділ висновку та рекомендацій щодо вибору типу фундаменту на ділянці.

 • Ольга
  04/01/2018 at 12:32 |

  Добрий день. Чи виконуєте ви аналіз грунту на родючість??

  • Geodez
   04/01/2018 at 12:36 |

   Доброго дня, Ольга. Так, виконуємо. В спеціалізованій лабораторіх на відібраних зразках грунту досліджуються такі компоненти: амонійний та нітратний азот, фосфор, калій, відсоток гумусу та показник рН. На основі отриманих даних складається звіт з висновками та рекомендаціями щодо культур та добрив. Орієнтовна вартість визначення одного показника складає від 200 грн.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.