7 раз по екватору Землі за 365 днів

Як Ви думаєте, вийде чи не вийде встигнути проїхатися 7 раз по екватору Землі за один рік? На хвилиночку, щоб це зробити, потрібно сумарно долати кожен день майже 800 км, без вихідних, без свят і відпочинку. Саме так працює наша компанія! Ми працюємо з самими гідним партнерами, щоб Ви могли отримувати послуги Найвищої якості.

Отже, сумарний пробіг автомобілів бази автомобільного транспорту нашої компанії по минулий 2017 рік, становить відстань, рівну семи екватора Землі або 272 Відстань від крайньої західної до крайньої східної точки України. Звичайно, це порівняння умовно. Автомобілі НЕ займалися весь минулий рік тим, що намативали кола навколо Землі або безцільно бігали з однієї точки України в іншу. Всі ці сотні кілометрів — результат нашої невтомної праці за Вашими замовленнями.

Ми виїжджав до найвіддаленіших областей, вирішували найскладніші завдання. Ми провели десятки співбесід з тепер уже новими кваліфікованим співробітниками компанії, тому що обсяги Ваших замовлень постійно зростають, а ми не можемо дозволити, щоб наші клієнти нудилися в черзі. Швидкість вирішення Ваших питань — один з найголовніших пріоритетів наших співробітників і загальних цінностей фірми «Геодез».

Ми вирішили тисячі питань, підписали незліченну кількість документів, оформили сотні ділянок у всіх областях України.

Ми постійно ростемо і розвиваємося, збільшуючи якість своїх послуг, підвищуємо якість обладнання і розширюємо потужності. Кожен наш фахівець своєчасно проходить переатестацію, регулярно відвідує курси підвищення кваліфікації з тим розрахунком, щоб працювати краще для Вас.

Повний список устаткування, які ми використовуємо на об’єктах, починаючи від тахеометра і лазерних рулеток, закінчуючи реактивами в лабораторіях, періодично, в залежності від типу, проходить своєчасне регламентне обслуговування. При виявленні несправностей або поломок, їх тут же усувають, якщо несправність складна, обладнання піддається утилізації та заміні.

Крім того, все обладнання, починаючи від комп’ютерних систем і програм, що використовуються ними, закінчуючи важкою технікою — це офіційні ліцензовані інструменти, які не дають похибки або збоїв в роботі, здатних знизити якість надаваних нами послуг з геодезії і геології ділянки.

Ми НЕ виконуємо тільки те завдання, які зручні і прості, ми працюємо над усіма варіантами питань, які Ви перед нами ставите. Ми робимо все, щоб Вам допомогти, звертаємося до найдосвідченіших фахівців для вирішення найважчих завдань! Сумарний пробіг автомобілів за 2017 рік — тому явне підтвердження, тому що ми завжди приїжджаю туди, де в наших послугах мають потребу.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.