7 раз по екватору Землі за 365 днів - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

Як Ви думаєте, вийде чи не вийде встигнути проїхатися 7 раз по екватору Землі за один рік? На хвилиночку, щоб це зробити, потрібно сумарно долати кожен день майже 800 км, без вихідних, без свят і відпочинку. Саме так працює наша компанія! Ми працюємо з самими гідними партнерами, щоб Ви могли отримувати послуги найвищої якості.

Отже, сумарний пробіг автомобілів бази автомобільного транспорту нашої компанії за минулий 2017 рік, становить відстань, рівну семи екваторам Землі або 272 відстаням від крайньої західної до крайньої східної точки України. Звичайно, це порівняння умовно. Автомобілі не займалися весь минулий рік тим, що намотували кола навколо Землі або безцільно бігали з однієї точки України в іншу. Всі ці сотні кілометрів - результат нашої невтомної праці за Вашими замовленнями.

Ми виїжджали до найвіддаленіших областей, вирішували найскладніші завдання. Ми провели десятки співбесід з тепер уже новими кваліфікованими співробітниками компанії, тому що обсяги Ваших замовлень постійно зростають, а ми не можемо дозволити, щоб наші клієнти нудилися в черзі. Швидкість вирішення Ваших питань - один з найголовніших пріоритетів наших співробітників і загальних цінностей фірми.

Ми вирішили тисячі питань, підписали незліченну кількість документів, оформили сотні ділянок у всіх областях України.

Ми постійно ростемо і розвиваємося, збільшуємо якість своїх послуг, підвищуємо якість обладнання і розширюємо потужності. Кожен наш фахівець своєчасно проходить переатестацію, регулярно відвідує курси підвищення кваліфікації з тим розрахунком, щоб працювати краще для Вас.

Весь список устаткування, який ми використовуємо на об'єктах, починаючи від тахеометра і лазерних рулеток, закінчуючи реактивами в лабораторіях, періодично, в залежності від типу, проходить своєчасне регламентне обслуговування. При виявленні несправностей або поломок, їх тут же усувають, якщо несправність складна, обладнання піддається утилізації та заміні.

Крім того, все обладнання, починаючи від комп'ютерних систем і програм, що використовуються ними, закінчуючи важкою технікою - це офіційні ліцензовані інструменти, які не дають похибки або збоїв в роботі, здатних знизити якість надаваних нами послуг з геодезії і геології ділянки.

Ми не виконуємо тільки ті завдання, які зручні і прості, ми працюємо над усіма варіантами питань, які Ви перед нами ставите. Ми робимо все, щоб Вам допомогти, долучаємо найдосвідшеніших фахівців для вирішення найважчих завдань! Сумарний пробіг автомобілів за 2017 рік - тому явне підтвердження, тому що ми завжди приїжджаємо туди, де в наших послугах має потребу.


Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 62

Питання і коментарі

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.